czwartek godz. 17:00 do 18:30

Od 14.02.2011:
treningii dla osób z dysfunkcją wzroku.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo Bytom 21-22.03.2015 r.

Strona zawiera zdjęcia z naszych zawodników. Fotoreportaż z Akademickich Mistrzostw Polski w Judo 2015 r.
Fotografie wykonał i przesłał wraz ze zgoda na ich publikację mgr A. Górnik
W dniach 20-22.03.2015 w Bytomiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo Kobiet i Mężczyzn.
W reprezentacji Uniwersytetu Śląskiego wystąpiło 5 kobiet (BARBARA PODŻORSKA, ROMA ĆWIĘCZEK, ALEKSANDRA ŚWIETLICKA, MARIOLA PIERNIK, KAROLINA ZIĘBA) oraz 3 mężczyzn (SEBASTIAN GWÓŹDŹ, KAMIL PLEWNIA, PATRYK FELKEL).
Znakomicie zaprezentował się student I roku Zarządzania - SEBASTIAN GWÓŹDŹ, który w klasyfikacji ogólnej w kategorii 73 kg. zajął III miejsce - brązowy medal AMPolski.
W kategorii UNIWERSYTETY student UŚ SEBASTIAN GWÓŹDŹ sklasyfikowany został na I-ym miejscu - złoty medal AMPolski - Uniwersytety.
W zawodach uczestniczyło 331 studentów z 55 polskich uczelni. Drużynowo w kategorii Uniwersytety - mężczyźni uplasowali się na miejscu V-tym, natomiast kobiety na VI-tym miejscu. Zawody przebiegły w atmosferze sportowej rywalizacji. Gratulacje dla zawodników składa trener mgr Adam Górnik SWFiS.